У Києві розпочався ІІІ Всеукраїнський з’їзд мирян «Покликання до святості сьогодні»

3 листопада 2018

У Києві розпочався ІІІ Всеукраїнський з’їзд мирян «Покликання до святості сьогодні». Захід триватиме два дні – 3-4 листопада. І на нього з’їхалося близько 250 учасників – представників духовенства та мирянських спільнот. Також на з’їзд завітали й гості з Італії, які представляють тамтешній мирянський рух. Сьогодні учасники заходу працюватимуть в робочих сесіях, а вже завтра він переросте у форум «Відкриті двері УГКЦ».

Новини УГКЦ

19 листопада У Неаполі (Італія) молилися за жертв Голодомору. Поминальні богослужіння очолив Патріарх УГКЦ
19 листопада «У фільмі відтворено не лише постать патріарха Йосифа Сліпого, а й те, як Всевишній діяв у ньому», — владика Венедикт (Алексійчук) у Чикаго
19 листопада Тернопільсько-Зборівська архієпархія приєдналася до екоакції «Посади дерево миру»
19 листопада Міжнародна змішана комісія з богословського діалогу між Римо-Католицькою Церквою та Православною Церквою завершила свою зустріч
19 листопада У Харкові відбувся круглий стіл на тему: “На шляху до розбудови миру: досвід Харківського регіону у міжрелігійному діалозі”
19 листопада Президент Єпископської Конференції Італії закликав «заповнити незнання історії про Голодомор, геноцид українського народу»
19 листопада «Заморожені конфлікти постають тоді, коли заморожується людське серце байдужістю до чужої біди», - владика Богдан (Дзюрах)
18 листопада У Зарваниці відбулася науково-практична конференція