Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»

6 листопада 2018

У Києві, біля Патріаршого собору Воскресіння Христового, стартував осінній етап Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру». Її мета - привернути увагу до соціально-екологічних наслідків війни та об’єднати зусилля для збереження миру. Це акція заклику до збереження природи, рідної землі. І відбулася вона Міжнародний день попередження руйнування навколишнього середовища від війни. Захід розпочався зі спільного Молебню за мир в Україні у Патріаршому собору. А далі учасники акції висадили у сквері біля храму 23 хвойних дерева. У висадці алеї миру взяли участь Глава УГКЦ Блаженніший Святослав та відомі політики (зокрема, й п’ятеро міністрів українського уряду: міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр юстиції Павло Петренко, міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак, міністр інфраструктури Володимир Омелян та міністр молоді та спорту Ігор Жданов). Ця акція триває третій рік. І за цей час вже висаджено десятки тисяч дерев миру по всій Україні, зокрема, у прифронтовій зоні.

Новини УГКЦ

19 листопада У Неаполі (Італія) молилися за жертв Голодомору. Поминальні богослужіння очолив Патріарх УГКЦ
19 листопада «У фільмі відтворено не лише постать патріарха Йосифа Сліпого, а й те, як Всевишній діяв у ньому», — владика Венедикт (Алексійчук) у Чикаго
19 листопада Тернопільсько-Зборівська архієпархія приєдналася до екоакції «Посади дерево миру»
19 листопада Міжнародна змішана комісія з богословського діалогу між Римо-Католицькою Церквою та Православною Церквою завершила свою зустріч
19 листопада У Харкові відбувся круглий стіл на тему: “На шляху до розбудови миру: досвід Харківського регіону у міжрелігійному діалозі”
19 листопада Президент Єпископської Конференції Італії закликав «заповнити незнання історії про Голодомор, геноцид українського народу»
19 листопада «Заморожені конфлікти постають тоді, коли заморожується людське серце байдужістю до чужої біди», - владика Богдан (Дзюрах)
18 листопада У Зарваниці відбулася науково-практична конференція