«У молитві маємо робити все, що можемо і тоді уповати на Господа», — школа молитви

26 вересня 2019

У молитві маємо робити все, що можемо і тоді уповати на Господа. Школа молитви владики Венедикта Алексійчука, правлячого єпископа єпархій Святого Миколая у Чикаго (США).

«З одної сторони ми маємо молитися, дбати про молитву, мати молитовне правило, роздумувати що таке молитва, знову й знову відкривати для себе цю зустріч з Богом, але й розуміти, що наших зусиль є замало і потрібно уповати на Бога і його допомогу, щоб молитися», — навчає владика Венедикт.

Новини УГКЦ

14 квітня «Основне завдання Церкви – молитися та навчати молитися», – Папа Франциск
14 квітня Кам’янсько-Подільська єпархія УГКЦ долучилася до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру»
14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»