Католицька школа-гімназія з висоти пташиного польоту!

13 вересня 2019

У 2019 році просторі класи Католицької школи-гімназії в Івано-Франківську наповнили більше ніж 500 учнів молодшої та старшої школи. Уже традиційно новий навчальний рік розпочався із спільної Божественної Літургії, яка відбулася на оновленому подвір’ї школи.

У своєму щоденному служінні школа прагне досягти наступних цілей: християнські цінності, особистісний розвиток, якісна освіта. Піклуючись про комфортні умови для навчання школярів, Івано-Франківській архиєпархії вдалося повністю завершити зовнішні роботи по опорядженні фасадів, встановленні модерного переходу між новою та існуючою будівлями, а також облаштування благоустрою на території школи.

У новій будівлі передбачені відповідні великі приміщення їдальні, яка уможливлюватиме усім учням повноцінне харчування протягом обідньої перерви; спортивного залу, у якому школярі матимуть необхідний простір для фізичного розвитку; актової зали, яка є невід’ємною частиною будь-якої школи. Пропонуємо вашій увазі короткий промо ролик з елементами аерозйомки.

ПОДРОБИЦІ на ugcc.if.ua

Новини УГКЦ

14 квітня «Основне завдання Церкви – молитися та навчати молитися», – Папа Франциск
14 квітня Кам’янсько-Подільська єпархія УГКЦ долучилася до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру»
14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»