Вечірня у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії

28 березня 2020

У суботу, 28 березня, о 18:00 год., розпочинаємо онлайн-трансляцію Вечірні у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії.

  Семінарія – це духовний, виховний, навчальний заклад закритого типу, метою якого є підготовка кандидатів до священства. До Семінарії приходить той, хто отримав дар священичого покликання – поклик Ісус Христа до участі у його вічному священстві. Змістом життя та навчання у Семінарії є розрізнення, пізнання та зростання у цьому Божому дарі. Компетентним у справі розрізнення та ствердження істинності цього покликання є правлячий архиєрей, який, засновуючи для цього семінарію, покликає до участі у виконанні вказаного завдання ректора, духівників та вихователів Семінарії.

Підтримати ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ →http://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

06 червня Блаженніший Святослав провів низку онлайн-зустрічей із духовенством Київської архиєпархії
05 червня Глава УГКЦ привітав кардинала Коха із 60-річчям Папської ради сприяння єдності християн
05 червня «Нашого особистого контакту з Христом не замінить жодна технологія чи трансляція», - владика Михайло Бубній у своїх роздумах під час Декади місійності
05 червня Голова ПМВ провів онлайн-зустріч з командою Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою
05 червня Владика-номінант Микола Бичок: «Єпископ – це та особа, на яку рівняються не тільки вірні, а також священники, монахи і монахині»
05 червня Глава УГКЦ зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Іспанії в Україні
05 червня Митрополит Борис Ґудзяк про перший рік служіння: «Ми спільно шукаємо відповідь на запитання: як бути християнами, Церквою у ХХІ столітті»
05 червня Львів попрощався з Мирославом Скориком