Проповідь Владики Йосифа Міляна у Світлий понеділок

20 квітня 2020

«Ми сьогодні стоїмо у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, для якого Господь у свій час обрав Блаженнішого Любомира, щоб закласти його наріжний камінь. Він став початківцем цього великого і славного храму, що є голосом для українців греко-католиків і християн загалом у всьому світі. Наш Воскресенський собор стає символом відродження всієї української нації і народу, бо всі, хто має українське коріння вкладали кошти, молитву і біль серця, щоб цей символ відповідав Великодню. Щоб з нього поспішала до душі і до серця ідея Великодня – дня Пасхи і перемоги. Згадуємо сьогодні також Блаженнішого Святослава, який освятив собор і звершує тут служіння за рідний народ і Батьківщину», – сказав владика Йосиф.

Проповідь владики Йосифа під час Архиєрейської Божественної Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Світлий понеділок (20 квітня 2020 року).

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

05 червня Глава УГКЦ привітав кардинала Коха із 60-річчям Папської ради сприяння єдності християн
05 червня «Нашого особистого контакту з Христом не замінить жодна технологія чи трансляція», - владика Михайло Бубній у своїх роздумах під час Декади місійності
05 червня Голова ПМВ провів онлайн-зустріч з командою Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою
05 червня Владика-номінант Микола Бичок: «Єпископ – це та особа, на яку рівняються не тільки вірні, а також священники, монахи і монахині»
05 червня Глава УГКЦ зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Іспанії в Україні
05 червня Митрополит Борис Ґудзяк про перший рік служіння: «Ми спільно шукаємо відповідь на запитання: як бути християнами, Церквою у ХХІ столітті»
05 червня Львів попрощався з Мирославом Скориком
05 червня У Чиказькій єпархії святого Миколая священники провели онлайн-зустріч