Молитва з Папою Франциском у Базиліці святого Петра | 17.05.2020

17 травня 2020

Усі храми Європи і Світу кожного дня опівдні святковими звуками церковних дзвонів  запрошують християн пригадати з вдячністю Таїнство Божого Втілення. У неділю це запрошення набирає ще більшого, святкового настрою через спільну зустріч перед вікном  Апостольського Палацу площі Святого Петра, щоб разом із Папою в молитві прославити Бога. Збагачена Апостольським словом і Благословенням молитва супроводжує християн до  спільної призадуми над недільним Євангельським читанням і його втіленням у власне життя. Через заступництво і молитви пречистої Діви Марії в цей Пасхальний час прославляємо  Воскреслого Христа – Спасителя і Відкупителя людини.

Синхронний переклад у студії «Живого ТБ» здійснюватиме о. Віталій Храбатин, референт Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

05 червня Глава УГКЦ привітав кардинала Коха із 60-річчям Папської ради сприяння єдності християн
05 червня «Нашого особистого контакту з Христом не замінить жодна технологія чи трансляція», - владика Михайло Бубній у своїх роздумах під час Декади місійності
05 червня Голова ПМВ провів онлайн-зустріч з командою Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою
05 червня Владика-номінант Микола Бичок: «Єпископ – це та особа, на яку рівняються не тільки вірні, а також священники, монахи і монахині»
05 червня Глава УГКЦ зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Іспанії в Україні
05 червня Митрополит Борис Ґудзяк про перший рік служіння: «Ми спільно шукаємо відповідь на запитання: як бути християнами, Церквою у ХХІ столітті»
05 червня Львів попрощався з Мирославом Скориком
05 червня У Чиказькій єпархії святого Миколая священники провели онлайн-зустріч