ВЕЛИКИЙ ПІСТ: особливий час, щоб пізнати Бога "Відкрита Церква"

11 березня 2021

Програма "Відкрита Церква", присвячена початку Великого Посту. Говоримо про духовні аспекти цього особливого часу з гостем - о. Лукою Михайловичем, ієромонахом студійського уставу, духівником Українського католицького університету. Чим і чому Великий Піст важливий для християн, що ми можемо пізнати завдяки йому? Як готуватися до Великого Посту і чого не варто робити? Ви також зможете адресувати свої запитання гостю нашої програми, написавши їх у коментарях під цим постом або ж поставивши особисто під час ефіру! Для цього потрібно лише доєднатися до нашої розмови за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us /j/88510691882.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/ ​

Новини УГКЦ

14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»
13 квітня У Стрию похоронили п. Віру Шевчук, маму Глави УГКЦ
13 квітня Слово Блаженнішого Святослава на похороні матері