Виїзне засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у Фастові

10 червня 2021

У місті Фастів, що на Київщині, відбулося виїзне засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Лідери церков приїхали до Фастова на запрошення міського голови та громади. Містяни влаштували високим гостям теплий прийом. У центрі Фастова предстоятелі церков спільно висадили дуб - як символ добробуту та сімейних цінностей. А також поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам України. І ще відвідали символічний місцевий «музей на колесах» - пам’ятку злуки УНР та ЗУНР (адже підписання акту злуки відбулося саме на залізничній станції Фастів!). На самому засіданні Всеукраїнська рада церков розглянула чимало важливих питань: зокрема йшлося, і про проблеми насильства в українських сім’ях, і про потребу судової реформи в Україні та наявні факти несправедливих вироків. Тож виїзне засідання ВРЦ пройшло плідно!

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни