Святкування 20-ї річниці візиту Папи Римського Івана Павла ІІ до Львова

2 липня 2021

Цьогорічний червень у Львові пройшов під гаслом «Не бійтеся бути святими». Адже саме в ці дні, 20 років тому, до Львова завітав Папа Римський Іван Павло ІІ. На площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці він мав історичну зустріч із молоддю. Тож саме ця парафія в особливий спосіб відзначила річницю візиту понтифіка. І кульмінацією святкувань стала, звісно ж, Архиєрейська Божественна Літургія на площі біля храму Різдва Пресвятої Богородиці, яку звершив Блаженніший Святослав. Що відбувалося у рамках святкувань і що ще заплановано – дивіться у нашому сюжеті!

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни