ПРЯМИЙ ЕФІР з Блаженнішим Святославом | Про сучасних захисників Незалежної України

20 серпня 2021

З огляду на те, що цими днями Україна відзначає ювілей 30-річчя відновлення своєї незалежності, згадує символічні події, а також своїх героїв, «Живе телебачення» прагне звернути увагу зокрема на тих, хто сьогодні боронить нашу незалежність, – воїнів української армії, ветеранів російсько-української війни.

У серпневому випуску «Прямого ефіру з Блаженнішим Святославом» Глава УГКЦ поговорить з Юлією Лапутіною, міністеркою у справах ветеранів України, про зміни в українському війську, соціальну адаптацію ветеранів АТО, проблеми, з якими вони стикаються після повернення із зони бойових дій та шляхи їх вирішення. Не оминуть увагою і питання співпраці між Міністерством ветеранів України та Українською Греко-Католицькою Церквою.

Відкривайте мудрість Церкви разом із нами!

Новини УГКЦ

25 червня Спільноти дружин священників Тернопільсько-Зборівської архиєпархії вперше взяли участь у прощі до Зарваниці
25 червня Молиться за Україну і мріє стати священником, щоб служити люблячому Господеві і людям. Історія чотирилітнього Святославчика
24 червня У криворізькій парафії УГКЦ започаткували благодійну акцію «Нагодуй ближнього»
24 червня Глава УГКЦ у 121-й день війни: «Вміння бути терпеливими у нашій боротьбі може стати одним із видів перемоги над злом»
24 червня Проповідь у свято Пресвятої Євхаристії і в день освячення храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в Обухові
24 червня Єпископи Австрії засвідчили солідарність з Україною
24 червня Під час ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянки провести належне громадське обговорення
23 червня У Харківському екзархаті провели реколекції для священників та їх родин