ПРЯМИЙ ЕФІР з Блаженнішим Святославом | Про сучасних захисників Незалежності України

20 вересня 2021

Війна на Сході триває! І щодня ми завдячуємо своїм мирним життям їм - нашим воїнам. Українська греко-католицька Церква підтримує військових і на передовій, і тут, у мирному житті. А що ще кожен із нас, на своєму місці, може зробити для ветеранів українсько-російської війни? Чого вони від нас, суспільства, від держави, Церкви чекають? Обговорімо це разом!

20 вересня, о 16:00, запрошуємо вас на прямий ефір із Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ. Гість ефіру - Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Говоримо про зміни в українському війську, про соціальну адаптацію ветеранів АТО, проблеми, з якими стикаються вони після повернення із зони бойових дій, та шляхи їх вирішення. А також про співпрацю міністерства, ветеранів та УГКЦ. Ви також зможете адресувати свої запитання гостям нашої програми, написавши їх у коментарях під цим постом або ж поставивши особисто під час ефіру! Для цього потрібно лише доєднатися до нашої розмови за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us/j/88510691882. Відкривайте Мудрість Церкви разом із нами!

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни