ПРЯМИЙ ЕФІР з Блаженнішим Святославом | Про сучасних захисників Незалежності України

20 вересня 2021

Війна на Сході триває! І щодня ми завдячуємо своїм мирним життям їм - нашим воїнам. Українська греко-католицька Церква підтримує військових і на передовій, і тут, у мирному житті. А що ще кожен із нас, на своєму місці, може зробити для ветеранів українсько-російської війни? Чого вони від нас, суспільства, від держави, Церкви чекають? Обговорімо це разом!

20 вересня, о 16:00, запрошуємо вас на прямий ефір із Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ. Гість ефіру - Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Говоримо про зміни в українському війську, про соціальну адаптацію ветеранів АТО, проблеми, з якими стикаються вони після повернення із зони бойових дій, та шляхи їх вирішення. А також про співпрацю міністерства, ветеранів та УГКЦ. Ви також зможете адресувати свої запитання гостям нашої програми, написавши їх у коментарях під цим постом або ж поставивши особисто під час ефіру! Для цього потрібно лише доєднатися до нашої розмови за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us/j/88510691882. Відкривайте Мудрість Церкви разом із нами!

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

28 січня Дитячий хор «Лібертон» із собору Святої Софії супроводжував молитву в римській парафії у Тиждень молитов за єдність християн
27 січня Сестри служебниці обрали нову настоятельку української провінції Співстраждання Матері Божої
27 січня «Бог руйнуватиме плани ворога доти, доки Україна не переможе», — владика Михайло Бубній на освяченні пункту незламності в Одесі
27 січня Глава УГКЦ у 338-й день війни: «Ми хочемо, щоб увесь світ почув: Україна — жива!»
27 січня Запрошуємо дітей і молодь на катехитичний конкурс «Що? Де? Коли?»
26 січня Комюніке за підсумками візиту делегації Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій до Ватикану
26 січня Глава УГКЦ у 337-й день війни: «Нехай кров святих мучеників буде внутрішньою силою християн України в пошуках єдності»
26 січня В Угорщині утворилася нова громада УГКЦ