Всеукраїнський молодіжний форум «Діалог заради майбутнього» | день 2 | 23.10.2021

23 жовтня 2021

У суботу, 23 жовтня, о 10:00 відбудеться онлайн-трансляція другого дня форуму «Діалог заради майбутнього». Панельні дискусії: 1. Сучасний культурний простір: контроверсії та особливості взаємодії. 2. Інструменти ефективної комунікації: горизонтальна площина довіри. З метою адаптації та соціалізації молоді в українському суспільному просторі, поширенню толерантності й солідарності, запобігання стереотипам, сприяння створенню умов для різних груп молоді, зокрема, із різних релігійних організацій Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Патріаршою Комісією у справах молоді УГКЦ проводиться Всеукраїнський молодіжний форум «Діалог заради майбутнього». «Діалог заради майбутнього» - проєкт, присвячений 30-річчю Відновлення Незалежності України та Дню Хрещення Русі-України. Він збирає на своєму майданчику молодь із різних християнських спільнот, організацій, церков та конфесій.

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни