Духовенство та мирян УГКЦ закликають долучитися до благодійної акції «Андріїв гріш»

10 грудня 2021

13 грудня в Україні традиційно відбудеться благодійна акція «Андріїв Гріш». Її започаткував Блаженніший Любомир Гузар. Сьогодні його справу продовжує Отець і Глава УГКЦ Святослав Шевчук. Традиційно збірку влаштовують у день святого апостола Андрія Первозваного. Пожертву складають у фонд «Андріїв гріш», який призначений для реалізації душпастирських і соціальних ініціатив УГКЦ. Згідно з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, з 2007 року збірка відбувається щороку в усіх єпархіях та екзархатах Церкви. Долучитися до акції може кожен, хто хоче стати частиною служіння Церкви.

Новини УГКЦ

29 червня У Львові для людей з вадами слуху створюють катехитичні відеоролики
29 червня Глава УГКЦ у 126-й день війни: «Нехай Дух Святий дозволить нам завдяки поміркованості бути добрими, мудрими господарями на рідній землі»
29 червня Папа Римський назвав «варварським» обстріл торгового центру в Кременчуку
29 червня Сто сорок українців, які вимушено покинули Україну через війну, взяли участь в інтенсивному курсі італійської мови в соборі Святої Софії в Римі
29 червня Біля парламенту Канади за мир в Україні молилися католики, православні, протестанти, юдеї та буддисти
28 червня Глава УГКЦ у 125-й день війни: «На обличчях захисників України споглядаємо Христову лагідність, які стали покірними аж до смерті»
28 червня Владика Микола Бичок звершив Архиєрейську Святу Літургію у місті Перт
28 червня Блаженніший Святослав висловив співчуття родичам загиблих і пораненим внаслідок ракетного удару по Кременчуку