День соборності України

22 січня 2022

Сьогодні Україна відзначає особливе свято - День соборності. Саме в цей день у 1919 році відбулося урочисте проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, символічне об'єднання правого та лівого берегів Дніпра. Ця подія, цей день має глибоке символічне значення для українців, адже уособлює єдність нашої держави, єдність Сходу і Заходу. До Дня соборності України наші журналісти підготували відеорозповідь про трьох активних греко-католиків - отця Костянтина Пантелея, Михайла Канафоцького та Олену Ганцяк-Каськів, у житті яких День соборності відіграв особливе значення. І досі лишається важливим.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни