Проповідь о. Андрія Нагірняка в Неділю про блудного сина

28 лютого 2016

«Сьогоднішня притча є притча про милосердного батька, в першу чергу. Притча про Божу любов до кожного з нас, притча про те, що Господь наш, милосердний Батько, дарує нам з любові свободу, свободу вибору щодо всього у нашому житті. Він довіряє нам, що ми зможемо цю свободу використати на добро. Але навіть коли в нашому житті трапляться випадки, коли ми дозволимо, щоб щось інше заволоділо нами, є Той, Хто готовий нас завжди прийняти. Коли ми ще далеко від Нього, вибігти нам на зустріч і кинутись нам на шию. Господь, наш Небесний Отець, є милосердним батьком, який невтомлюється нас прощати, який не жаліє ніколи, що дарував нам свободу, свободу любити».

Проповідь о. Андрія Нагірняка в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Неділю про блудного сина (28 лютого 2016 року).

Новини УГКЦ

03 червня Глава УГКЦ: «Мирослав Скорик зумів почути, як співає українська душа про свободу»
03 червня Шпиталь Шептицького проведе тренінги з надання паліативної допомоги
03 червня Українці в Угорщині вшанували пам'ять кардинала Гузара
03 червня «Бог є джерелом правди для людини», - владика Йосафат Говера у своїх роздумах під час Декади місійності
03 червня Усіх небайдужих просять підтримати видавництво «Свічадо», яке потерпає через карантин
03 червня Блаженніший Святослав: «Нехай любов до Бога і до ближнього буде антидотом і справжньою вакциною проти вірусу страху»
02 червня Всеукраїнська рада Церков і Прем’єр-міністр домовилися опрацювати ключові позиції для взаємодії під час адаптивного карантину
02 червня У першу річницю інтронізації митрополита Бориса Ґудзяка «Живе телебачення» покаже фільм «Від серця до серця»