Візит Архиєпископа Тімоті Броліо в Україну

30 грудня 2022

Архиєпископ Тімоті Броліо є Очільником військового ординаріату у Збройних силах США і президентом Конференції католицьких єпископів США. Впродовж останнього тижня 2022р. він перебував в Україні.

Візит солідарності та підтримки розпочався 27–28 грудня у Львові. Архиєпископ зустрівся з керівництвом Українського католицького університету, та відвідав гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла. Там він зустрівся з українськими військовими капеланами. Архиєпископ Тімоті Броліо співслужив під час Чину похорону трьох українських героїв, які загинули на війні. 29 грудня у день чергової масованої атаки росіян по Україні архиєпископ Тімоті Броліо перебував у Києві. У столиці його привітав отець і глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Глава УГКЦ показав архиєпископу Броліо Патріарший собор Воскресіння Христового і його підземелля, яке в перші дні повномасштабної війни служило укриттям для киян.

 Архиєпископ Броліо провів зустріч з керівниками служб військового капеланства Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби України, а також з представниками капеланських структур різних Церков і релігійних організацій.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

27 вересня Блаженніший Святослав зустрівся з Прем’єр-міністром Литви Інґрідою Шимоніте
27 вересня Глава УГКЦ біля Остробрамської ікони Богородиці: «Так важливо сьогодні на цьому місці молитися за перемогу України»
26 вересня У Київській салезіанській ораторії відбулося відкриття нового навчального року
26 вересня Виставкою церковних раритетів розпочали святкування 250-річчя коронації Почаївської ікони
26 вересня Владика Аркадій Трохановський освятив храм Блаженного Івана Зятика в Торуні
26 вересня «Борітеся — поборете…»: у Краківці відбувся молитовно-просвітницький вечір пам’яті новітнього Героя України Степана Чолача
26 вересня «Відновлення України прийде через відновлення серця», — владика Богдан Дзюрах під час прощі в Альтеттінгу
26 вересня Р-ЕКО-ЛЕКЦІЇ 1.0: молодь і священники вчилися бути ековідповідальними та дієвими