Фільм про заборону та легалізацію УГКЦ презентували в Києві

18 березня 2016

18 березня в Українському домі презентували фільм про заборону та легалізацію УГКЦ «Ті, що вірні». Ідея стрічки — «оживити» десятки годин архівного відео та сотні документальних фотографій. Для цього автори відшукали людей, які потрапили в об’єктив камери, і розпитали їх історії. Відтак кадри, які вже стали історією, розкриваються у новому світлі. Зйомки проводились в Україні, Польщі, Росії. Фільм створено при співпраці «Screen Media Ukraine» та «Живе Produсtion», режисером фільму є Валентин Дігтяренко. Презентація фільму завершила вшанування 70 роковин від проведення Львівського псевдособору (8–10 березня 1946 року). Кінець розмови в чаті

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни