Проповідь о. Олега Шепетяка на свято Успіння Пресвятої Богородиці

28 серпня 2016

«Сьогодні, коли ми святкуємо Успіння Пресвятої Богородиці, спробуймо роздумати над цією смертю Богородиці і нашою. Ми дуже часто забуваємо цю тему. Ми дуже рідко говоримо про ці речі. А про них потрібно говорити для того, щоб справді добре зрозуміти, що Христос нам дарував і гідно оцінити той Його безмежний скарб — дар життя вічного. Нехай Пресвята Богородиця, пам’ять якої ми сьогодні згадуємо, провадить нас до пізнання істини, відкритої нею народженим Христом».

Проповідь о. Олега Шепетяка в Патріаршому соборі Воскресіння Христового на свято Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня 2016 року).

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни