Урочиста Літургія з нагоди відзначення 420-річчя Берестейської унії відбулася у Римі

16 грудня 2016

15 грудня 2016 р. Блаженніший Святослав очолив урочисту Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди відзначення 420-річчя Берестейської унії в Папському латеранському соборі Святого Івана Хрестителя в Римі. 
15 листопада 1595 року два посланці Київського митрополита Михайла Рогози — єпископи Іпатій Потій та Кирило Терлецький — прибули до Риму і привезли із собою 33 артикули Берестейської унії. У жовтні 1596 року відбувся Собор у Бересті, де українські єпископи прийняли унійну угоду, затверджену Папою Климентом VIIІ.

Новини УГКЦ

14 квітня «Основне завдання Церкви – молитися та навчати молитися», – Папа Франциск
14 квітня Кам’янсько-Подільська єпархія УГКЦ долучилася до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру»
14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»