Блаженніший Святослав зустрівся з Криворізькою Радою Церков

18 грудня 2016

18 грудня Блаженніший Святослав зустрівся з Криворізькою Радою Церков. «Від травня 2014 року існує Криворізька Рада Церков. Вона є певним аналогом Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Сьогодні в нас була зустріч з Блаженнішим Святославом. І його слова підбадьорення, міжрелігійної екуменічної співпраці на всеукраїнському рівні сьогодні надихнули нас. Ми щасливі сьогодні мати таку зустріч, тому що єдність церков не для того, щоб ставати однаковими, а для того щоб зберігати свою ідентичність, але разом із тим покривати все Божою любов’ю», — Роман Морозов, співзасновник і секретар Криворізької Ради Церков.

Новини УГКЦ

14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»
13 квітня У Стрию похоронили п. Віру Шевчук, маму Глави УГКЦ
13 квітня Слово Блаженнішого Святослава на похороні матері