Божественна Літургія за мир в Україні і за жертви війни та пандемії

2 квітня 2022

У 2021 році Рада Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ) під час Великого посту запровадила ініціативу – молитва за жертв пандемії. Кожна єпископська конференція мала окремий день молитви. Минулого року ця ініціатива вийшла поза межі Європи, бо наші єпархії в США долучилися до неї разом з УГКЦ в Європі.

Цього 2022 року Рада Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ) запропонувала, щоб кожна Єпископська конференція відслужила Божественну Літургію за мир в Україні і за жертви війни і пандемії. Для Української Греко-Католицької Церкви є визначена дата – субота, 2 квітня.

 У цей день Блаженніший Святослав відслужить Божественну Літургію та виголосить проповідь в Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Початок богослужіння о 9:00.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

25 червня Молиться за Україну і мріє стати священником, щоб служити люблячому Господеві і людям. Історія чотирилітнього Святославчика
24 червня У криворізькій парафії УГКЦ започаткували благодійну акцію «Нагодуй ближнього»
24 червня Глава УГКЦ у 121-й день війни: «Вміння бути терпеливими у нашій боротьбі може стати одним із видів перемоги над злом»
24 червня Проповідь у свято Пресвятої Євхаристії і в день освячення храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в Обухові
24 червня Єпископи Австрії засвідчили солідарність з Україною
24 червня Під час ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянки провести належне громадське обговорення
23 червня У Харківському екзархаті провели реколекції для священників та їх родин
23 червня Блаженніший Святослав на освяченні храму в Обухові: «Цей храм є промінчиком надії на відродження України після війни»