Надія на Бога не засоромить! Національний день молитви на «Живому телебаченні»
20 лютого 2025
24 лютого 2025 року «Живе ТБ» стане платформою для єднання у молитві. Ми підготували трансляції богослужінь та тематичні молитовні чування, а також заохочуємо до перегляду іншого духовного контенту, який зібрали на каналі.
Неспровокована війна триває 11 років. Стільки ж часу минуло з часу розстрілів Небесної Сотні. Минає 3-тя річниця повномасштабного вторгнення росії на територію України. Лютий знову нагадує українцям про ціну боротьби за незалежність та людське життя. Верховна Рада відгукнулась на потребу суспільства — щороку гуртуватися у молитві 24 лютого та схвалила постанову про запровадження Національного дня молитви.
«Живе телебачення» запрошує провести Національний день молитви в пості та роздумах разом! Ми підготували трансляції богослужіннь, молитовні чування та актуальні програми, які добре підтримають на дусі та скріплять у вірі в часи випробувань.
24 лютого пропонуємо таку програму Національного дня молитви на «Живому телебаченні»:
О 9:00 у Патріаршому соборі Воскресіння Христового розпочнеться Божествення Літургія. Її очолить єпископ-помічник Київської архиєпархії владика Йосиф Мілян. Доєднатися до молитви наживо можна на ресурсах «Живого телебачення».
О 12:00 разом будемо молитися Молебень за перемогу українського війська.
О 17:00 пропонуємо до передгляду прграму «Добра розмова». Ведуча Галина Бабій запросила у студію громадську активістку Наталію Гуран. Вона не з чуток знає, що таке російська окупація і розповість про те, як жити під дулом російського окупанта.
О 19:00 розпочнемо двохгодинні молитовні чування.
У програмі:
-
Парастас за усіх загиблих воїнів та мирних мешканців у супроводі співу семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії;
-
духовні науки владики Максима Рябухи, екзарха Донецького;
-
молитва на вервиці, яку попровадить владика Богдан Манишин, керівник Департаменту військового капеланства. П’ять десятків вервиці будуть по черзі промовляти військові капелани та наші воїни-захисники;
-
читання Святого Письма;
-
духовні пісні, розважання та вірші.
Після молитовних чувань, о 21:00, буде нагода подивитися чергову тематичну програму «Історії з історії УГКЦ». У ній йдеться про Українську Греко-Католицьку Церкву та візію Української держави.
Об’єднані молитвою, надіємось на Бога і його справедливість!
Надія на Бога не засоромить!