Півторатисячна колона прочан вирушила з Тернополя до Зарваниці

14 липня 2017

14 липня 2017 року у Тернополі по завершенні Божественної Літургії в архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці розпочалася піша хода до Зарваниці. Після реєстрації учасників було сформовано 32 групи, а це близько 1500 вірних. Кожен у комплекті паломника отримав буклет з програмою прощі та картою Марійського духовного центру, «Книжечку прочанина» та Заповіт Патріарха Йосифа Сліпого, видання якого здійснило римське товариство “Свята Софія”. Координацію та організацію пішої ходи здійснюють майже 100 волонтерів. У кожній групі паломників є кілька священиків. Очолив ходу до Зарваниці владика Теодор (Мартинюк) єпископ Тернопільсько-Зборівський УГКЦ. Нагадаємо, що Всеукраїнська проща до Марійського духовного центру у Зарваниці відбудеться 15-16 липня 2017 року.

Новини УГКЦ

08 серпня #тижденьУГКЦ: Інструкція про присутність в інтернеті, листи-співчуття від УГКЦ, освячення наріжного каменя в Затоці, початок прощі Самбір-Зарваниця
08 серпня Владика Йосиф Мілян освятив благодійну допомогу для мешканців Дарницького району Києва
07 серпня Глава УГКЦ висловив співчуття чотирьом Патріархам Східних Католицьких Церков у Лівані
07 серпня Іконописна школа «Радруж» УКУ запрошує на стаціонарну програма з іконопису та сакрального мистецтва
07 серпня Владика Степан Сус: «Проща – це період особливої дії Божої ласки. Час, коли Бог нас бачить, чує і хоче, щоб ми відчули Його присутність»
07 серпня ВРЦіРО пропонує практичні дії замість ратифікації Стамбульської конвенції
07 серпня Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона
06 серпня На Ясній горі в Гошеві відбулася онлайн-проща з нагоди вшанування чудотворної ікони Пресвятої Богородиці