Міжконфесійна Хресна хода

1 квітня 2018

У Квітну Неділю у Києві відбулася Міжконфесійна Хресна хода. Християни греко-католицької, православної конфесій і протестанти об’єдналися для спільної молитви за мир в Україні. Тому гасло цьогорічної Хресної ходи — «В молитві через хрест до миру». Маршрут ходи розпочався поблизу Львівської площі — біля храму Святого Василія Великого. І далі проліг через Софійську, Михайлівську та Європейську площу. Завершилася хода спільною молитвою біля екуменічної каплиці Непорочного Серця Марії та українських новомучеників, що на алеї Героїв Небесної сотні.

Новини УГКЦ

15 липня Посланник Папи Франциска в Зарваниці: «Молімося до Князя миру, аби зброя нарешті замовкла на цій улюбленій українській землі»
15 липня «Потрібна молода енергія, щоб перемогти втому старого й переможеного суспільства», — кардинал Ґвалтьєро Бассетті до прочан у Зарваниці
15 липня Глава УГКЦ до Президента: «Вітаємо все, що робиться для єдності православних, але з настанням автокефалії для УГКЦ нічого не зміниться»
15 липня Президент України Петро Порошенко в Зарваниці: «Як православний почуваюся тут надзвичайно затишно»
15 липня Глава УГКЦ у Зарваниці: «Саме в УГКЦ безперервно упродовж 1030-ти років скарб віри передавався від одного покоління до іншого»
15 липня Під час Загальноукраїнської прощі в Зарваниці відбувся багатотисячний похід зі свічками (фото, відео)
15 липня «Хто сказав, що піст – це сумний час?», – Блаженніший Святослав під час зустрічі з молоддю в Зарваниці
14 липня Євангельські роздуми. Сьома неділя по Зісланні Святого Духа