Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»

6 листопада 2018

У Києві, біля Патріаршого собору Воскресіння Христового, стартував осінній етап Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру». Її мета - привернути увагу до соціально-екологічних наслідків війни та об’єднати зусилля для збереження миру. Це акція заклику до збереження природи, рідної землі. І відбулася вона Міжнародний день попередження руйнування навколишнього середовища від війни. Захід розпочався зі спільного Молебню за мир в Україні у Патріаршому собору. А далі учасники акції висадили у сквері біля храму 23 хвойних дерева. У висадці алеї миру взяли участь Глава УГКЦ Блаженніший Святослав та відомі політики (зокрема, й п’ятеро міністрів українського уряду: міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр юстиції Павло Петренко, міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак, міністр інфраструктури Володимир Омелян та міністр молоді та спорту Ігор Жданов). Ця акція триває третій рік. І за цей час вже висаджено десятки тисяч дерев миру по всій Україні, зокрема, у прифронтовій зоні.

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни