Всеукраїнська екологічна акція «Посади дерево миру»

6 листопада 2018

У Києві, біля Патріаршого собору Воскресіння Христового, стартував осінній етап Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру». Її мета - привернути увагу до соціально-екологічних наслідків війни та об’єднати зусилля для збереження миру. Це акція заклику до збереження природи, рідної землі. І відбулася вона Міжнародний день попередження руйнування навколишнього середовища від війни. Захід розпочався зі спільного Молебню за мир в Україні у Патріаршому собору. А далі учасники акції висадили у сквері біля храму 23 хвойних дерева. У висадці алеї миру взяли участь Глава УГКЦ Блаженніший Святослав та відомі політики (зокрема, й п’ятеро міністрів українського уряду: міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр юстиції Павло Петренко, міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак, міністр інфраструктури Володимир Омелян та міністр молоді та спорту Ігор Жданов). Ця акція триває третій рік. І за цей час вже висаджено десятки тисяч дерев миру по всій Україні, зокрема, у прифронтовій зоні.

Новини УГКЦ

21 жовтня Глава УГКЦ зустрівся з Прем'єр-міністром України. Обговорили тарифи та низку інших питань
21 жовтня Блаженніший Святослав привітав Благодійний фонд «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» із 30-річчям
21 жовтня Івано-Франківський «Карітас» святкує тридцятилітній ювілей
21 жовтня В Старому Самборі відбувся вечір спогадів з нагоди 30-річчя відродження парафії УГКЦ
21 жовтня «Немає жодних релігійних упереджень щодо вакцинації», — митрополит УГКЦ Володимир Війтишин
21 жовтня У Києві проведуть презентацію і обговорення українського перекладу документів православно-католицького діалогу
20 жовтня Блаженніший Святослав разом із Карлом Андерсоном у Києві відкрили пам’ятну дошку о. Майклу Маꥳвні, засновнику «Лицарів Колумба»
20 жовтня Глава УГКЦ висловив співчуття владиці Йосифові Міляну з приводу смерті його батька Степана Міляна