Молебень за узалежнених та членів їхніх родин

22 березня 2020

Молебень за узалежнених та членів їхніх родин (о 18:00) у цю неділю, 22 березня 2020 року, у Парафія Трьох Святителів УГКЦ м. Бровари, що на Київщині.

Молитва відбуватиметься перед іконою Матері Божої «Неупиваєма чаша», яку, перебуваючи у Броварах, освятив Блаженніший Любомир Гузар. Така спільна молитва за узалежнених відбувається у храмі щонеділі о 18:00. Важливо також зазначити, що за посередництвом «Живого телебачення» щоразу відбуватиметься пряма трансляція молитви. Тому молитися разом за узалежнених та їхніх рідних зможуть усі охочі.

Залежність — набута гостра потреба здійснювати якісь дії або вживати якісь речовини. У повсякденній мові термін «залежність» використовується в основному стосовно людей, які зловживають наркотиками, алкоголем, цигарками або узалежнені від азартних ігор. Проблема різного роду залежностей набула в Україні масштабів епідемії. Зараз достеменно вже ніхто не може назвати кількість людей, залежних від алкоголю, наркотиків, азартних ігор. Однак їх кількість вимірюється мільйонами, і ми щоденно зустрічаємо їх на вулицях наших міст і сіл, вони приходять на наші святкування як друзі, сусіди чи колеги по роботі, а, можливо, вони є в нашому родинному чи сімейному колі. Перше завдання християнина — молитися за таких осіб!

Новини УГКЦ

06 квітня «Прийняте принципове рішення дати можливість звершувати пасхальні богослужіння та транслювати їх наживо», – Президент України до Глави УГКЦ
06 квітня Митрополит Василій Семенюк закликає вірних до спільної молитви перед Зарваницькою іконою Богородиці
06 квітня «Церква живе лише тоді, коли служить», – о. Любомир Яворський, патріарший економ
06 квітня Митрополита-емерита УГКЦ в США терміново ушпиталили із ознаками COVID-19
06 квітня Владика Богдан Дзюрах: «Сьогодні Господь кличе нас свідомо вибрати Його дорогу — служіння і милосердної любові»
06 квітня Пармська єпархія Святого Йосафата пропонує Пасхальні богослужіння в домашніх умовах
06 квітня В УКУ молитимуться панахиду за упокій професора Івана Вакарчука
06 квітня Патріарша катехитична комісія дала рекомендації, як святкувати Лазареву суботу і Вербну неділю вдома