Молебень за здоров'я до Богородиці в Патріаршому соборі Воскресіння Христового

26 березня 2020

У Патріаршому соборі УГКЦ у Києві щодня будуть молитися за Божу ласку для подолання коронавірусу. Кожного дня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви буде відбуватися усильна молитва за відступлення пандемії коронавірусу, за недужих, за медичних працівників, за усе людство. Від понеділка до п’ятниці о 12.00 будуть служити Молебень за недужих, а у суботу і неділю за подолання пандемії будуть молитися під час Божественних Літургій.

«Живе телебачення» буде здійснювати прямі трансляції молебнів задля уможливлення участі у молитві усіх охочих. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook. Молімося разом за зцілення недужих та про Боже милосердя для подолання пандемії коронавірусу!

Новини УГКЦ

06 квітня «Прийняте принципове рішення дати можливість звершувати пасхальні богослужіння та транслювати їх наживо», – Президент України до Глави УГКЦ
06 квітня Митрополит Василій Семенюк закликає вірних до спільної молитви перед Зарваницькою іконою Богородиці
06 квітня «Церква живе лише тоді, коли служить», – о. Любомир Яворський, патріарший економ
06 квітня Митрополита-емерита УГКЦ в США терміново ушпиталили із ознаками COVID-19
06 квітня Владика Богдан Дзюрах: «Сьогодні Господь кличе нас свідомо вибрати Його дорогу — служіння і милосердної любові»
06 квітня Пармська єпархія Святого Йосафата пропонує Пасхальні богослужіння в домашніх умовах
06 квітня В УКУ молитимуться панахиду за упокій професора Івана Вакарчука
06 квітня Патріарша катехитична комісія дала рекомендації, як святкувати Лазареву суботу і Вербну неділю вдома