Інтерв'ю з патріаршим економом о.Любомиром Яворським

18 травня 2020

Церква як важливий суспільний інститут завжди перебуває на вістрі подій. Сьогодні, коли світ і Україна переживають пандемію коронавірусу, звісно ж, Церква не стоїть осторонь проблем і реагує на виклики. Понад два місяці при УГКЦ працює Антикризовий центр, робота якого покликана допомагати постраждалим від наслідків епідемії коронавірусу. Що вже здійснено і що планується? Як реагують віряни на заклики Церкви про допомогу потребуючим? Скільки коштів надійшло від небайдужих після заклику Блаженнішого Святослава не дарувати йому подарунки на ювілей, а натомість скласти онлайн-пожертву для нужденних? І куди підуть ці кошти?

Про все це "Живому телебаченню" розповів голова Антикризового центру УГКЦ, патріарший економ о.Любомир Яворський.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

05 червня Глава УГКЦ привітав кардинала Коха із 60-річчям Папської ради сприяння єдності християн
05 червня «Нашого особистого контакту з Христом не замінить жодна технологія чи трансляція», - владика Михайло Бубній у своїх роздумах під час Декади місійності
05 червня Голова ПМВ провів онлайн-зустріч з командою Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою
05 червня Владика-номінант Микола Бичок: «Єпископ – це та особа, на яку рівняються не тільки вірні, а також священники, монахи і монахині»
05 червня Глава УГКЦ зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Іспанії в Україні
05 червня Митрополит Борис Ґудзяк про перший рік служіння: «Ми спільно шукаємо відповідь на запитання: як бути християнами, Церквою у ХХІ столітті»
05 червня Львів попрощався з Мирославом Скориком
05 червня У Чиказькій єпархії святого Миколая священники провели онлайн-зустріч