Вручення сертифікатів катехитичної онлайн-школи «Промінь світла», 24.04.2021

24 квітня 2021

У суботу, 24 квітня, о 16:45 розпочнеться вручення сертифікатів катехитичної онлайн-школи «Промінь світла». Подія за участю Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, відбудеться у прямому ефірі «Живого телебачення».

Сертифікати отримають діти 1-го класу, які готувалися до першої Сповіді і урочистого Святого Причастя. Сертифікат дає дитині можливість приступити до Святих Таїнств Сповіді і Причастя в її парафії, а також перейти в наступний клас.

Діти 2-го класу, отримавши сертифікат про завершення 2-го класу катехитичної онлайн-школи «Мандрівка Літургійним роком», мають можливість перейти в 3-й клас. Варто зазначити, що 1-й клас катехитичної онлайн-школи УГКЦ цього року закінчило 37 дітей із різних куточків України (Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Коломиї, Волині) та інших країн (США, Швейцарії, Латвії, Канади та Кіпру). 2-й клас закінчило 60 дітей зі Львова, Києва, Тернополя, Волині, Івано-Франківська, Донецька, а також зі США, Канади, Бельгії, Іспанії та Казахстану.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

21 жовтня Глава УГКЦ зустрівся з Прем'єр-міністром України. Обговорили тарифи та низку інших питань
21 жовтня Блаженніший Святослав привітав Благодійний фонд «Карітас-Івано-Франківськ УГКЦ» із 30-річчям
21 жовтня Івано-Франківський «Карітас» святкує тридцятилітній ювілей
21 жовтня В Старому Самборі відбувся вечір спогадів з нагоди 30-річчя відродження парафії УГКЦ
21 жовтня «Немає жодних релігійних упереджень щодо вакцинації», — митрополит УГКЦ Володимир Війтишин
21 жовтня У Києві проведуть презентацію і обговорення українського перекладу документів православно-католицького діалогу
20 жовтня Блаженніший Святослав разом із Карлом Андерсоном у Києві відкрили пам’ятну дошку о. Майклу Маꥳвні, засновнику «Лицарів Колумба»
20 жовтня Глава УГКЦ висловив співчуття владиці Йосифові Міляну з приводу смерті його батька Степана Міляна