ПРЯМИЙ ЕФІР з Блаженнішим Святославом | Гість Євген Нищук "Відкрита Церква"

27 квітня 2021

"Живе телебачення" запрошує вас на прямий ефір із Блаженнішим Святославом! Цього разу учасником розмови з Главою УГКЦ стане український актор театру та кіно, народний артист України, колишній міністр культури України Євген Нищук. Говоритимуть гості про виклики сьогодення, гострі проблеми суспільства та української держави! Ви також можете стати учасником цієї розмови! Для цього потрібно лише доєднатися до нашого ефіру за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us/j/88510691882. Ви зможете особисто поставити запитання гостям нашої програми. Отож, не проґавте прямий ефір з Блаженнішим Святославом! У вівторок, 27 квітня, о 16:00.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни