ПРЯМИЙ ЕФІР з Блаженнішим Святославом | Про роль жінки в Церкві та суспільстві | "Відкрита Церква"

21 травня 2021

Травень - особлива пора для українців. Саме цього весняного місяця ми відзначаємо День матері, а ще маємо гарну традицію особливих молитов до Богородиці - маївки. З цієї нагоди запрошуємо вас до розмови про Жінку та її роль у Церкві та українському суспільстві. Саме такою буде тема чергового прямого ефіру з Блаженнішим Святославом. Уже цієї п'ятниці, 21 травня, о 16:00 на "Живому телебаченні"! Цього разу гостею ефіру стане мати-героїня, членкиня ГО «Ділові Українські Жінки» Галина Давидюк. Ви також можете долучитися до нашої розмови. Для цього потрібно лише доєднатися до нашого ефіру за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us/j/88510691882. Ви зможете особисто поставити запитання учасникам нашої програми.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни