Проповідь о. Андрія Нагірняка на Двадцять третю неділю по Зісланні Святого Духа

8 листопада 2015

«Діти-сироти є частиною нашого сьогоднішнього суспільства. В цей час війни питання і проблема сиріт постає з особливою гостротою. Адже всі ми, християни, творимо одне тіло і ці діти-сироти також є членами цього тіла. Ми є спільнота як Церква усиновлених дітей Божих і хто, як не ми, християни, маємо взяти на себе відповідальність за цих дітей, які є позбавлені батьків? Пам’ятаймо, що як хочемо зустріти Ісуса у власному житті, можемо його зустріти в очах сироти».

Проповідь о. Андрія Нагірняка в Патріаршому соборі Воскресіння Христового на Двадцять третю неділю по Зісланні Святого Духа

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни