ПРЯМИЙ ЕФІР з Блаженнішим Святославом. Роль мирянина в Церкві, "Відкрита Церква"

22 червня 2021

Напередодні Дня мирянина, який щороку наша Церква відзначає 26 червня, чекайте на черговий прямий ефір із Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом. 22 червня, о 16:00, ми будемо говорити про роль мирян у Церкві. У рамках ефіру також передбачений телеміст з львівською студією ЖивогоТБ, і до нашої розмови доєднається Юрій Підлісний, який очолює Комісію УГКЦ у справах родини і мирян. Ви, наші глядачі, також зможете адресувати свої запитання Блаженнішому Святославу під час нашої програми, написавши їх у коментарях під цим постом або ж поставивши особисто під час ефіру! Для цього потрібно лише доєднатися до нашої розмови за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us/j/88510691882. Відкривайте Мудрість Церкви разом із нами!

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

28 листопада «Зло неминуче буде покаране, а любов і правда торжествуватимуть», — владика Богдан Дзюрах у Мюнхені (Німеччина)
28 листопада Глава УГКЦ у 278-й день війни: «Коли народ інвестує в освіту, тоді він має майбутнє»
28 листопада «Ваш біль — це мій біль», — Папа Римський до українців
28 листопада Владика Венедикт Алексійчук на Гаваях: «Ще одне місце в нашій єпархії, де Святий Дух почав діяти лише в Йому знаний спосіб»
27 листопада «Не біймося, віруймо й просімо Бога торкнутися кожного з нас», — Блаженніший Святослав у Білій Церкві
27 листопада «Електроенергія, щоб дихати маленькій дитині, — це сьогодні образ України!» — Глава УГКЦ у 277-й день війни
27 листопада У Старому Самборі відзначили 130-ту річницю від дня народження патріарха Йосифа Сліпого
26 листопада «Ми пам’ятаємо, щоб запобігати!» — Глава УГКЦ до 90-х роковин початку Голодомору в Україні