ПРЯМИЙ ЕФІР з Блаженнішим Святославом. Роль мирянина в Церкві, "Відкрита Церква"

22 червня 2021

Напередодні Дня мирянина, який щороку наша Церква відзначає 26 червня, чекайте на черговий прямий ефір із Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом. 22 червня, о 16:00, ми будемо говорити про роль мирян у Церкві. У рамках ефіру також передбачений телеміст з львівською студією ЖивогоТБ, і до нашої розмови доєднається Юрій Підлісний, який очолює Комісію УГКЦ у справах родини і мирян. Ви, наші глядачі, також зможете адресувати свої запитання Блаженнішому Святославу під час нашої програми, написавши їх у коментарях під цим постом або ж поставивши особисто під час ефіру! Для цього потрібно лише доєднатися до нашої розмови за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us/j/88510691882. Відкривайте Мудрість Церкви разом із нами!

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни