«Благословення України» в Софії Київській | за участю ВРЦіРО та Президента України | 24.08.2021

24 серпня 2021

У вівторок, 24 серпня о 8:45, з нагоди 30-річчя незалежної України відбудеться онлайн-трансляція молитовного заходу «Благословення України» в Софії Київській за участю Президента України і Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Вже стало доброю традицією, коли щорічне відзначення Незалежності України розпочинається молитовним заходом «Благословення України», який організовує та проводить Всеукраїнська Ради Церков і релігійних організацій у співпраці та співучасті з Главою Української Держави. Цьогорічне ювілейне відзначення нашої Незалежності ставить перед нами особливі вимоги щодо вшанування добрих традицій нашого народу – як древніх так і новітніх, яким, безумовно, і є наш щорічний молитовний захід в сам День Незалежності в Софії Київській. Від імені Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій Блаженніший Святослав звернувся до Президента України, й цього, ювілейного року, долучитись до організації та особистої участі в молитовному заході «Благословення України» в Софії Київській, на що й була позитивна відповідь.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

27 жовтня Блаженніший Святослав проголосив документ про підготовку кандидатів до священства в УГКЦ
27 жовтня Науковий симпозіум про Берестейське поєднання 1596 року
27 жовтня Владика Венедикт Алексійчук: «Це парадокс нашого життя – цінувати близьких тоді, коли втрачаємо. Треба жити тут і тепер»
27 жовтня Митрополит Василь Семенюк зустрівся з президенткою Міжнародного благодійного фонду «Карітас України»
27 жовтня Екуменізм і миробудування: польсько-німецький досвід для України
26 жовтня «Від Шевченка до Стуса. Поети та їх творчий спадок», – тема прямого ефіру з Блаженнішим Святославом
26 жовтня Глава УГКЦ у Софії Київській: «Ми хочемо застосувати вселенські плоди екуменічного діалогу на українському рівні»
26 жовтня Від духовного паломництва – до відповідальності за природу – головна тема Церковно-екологічного календаря на 2022 рік