«Благословення України» в Софії Київській | за участю ВРЦіРО та Президента України | 24.08.2021

24 серпня 2021

У вівторок, 24 серпня о 8:45, з нагоди 30-річчя незалежної України відбудеться онлайн-трансляція молитовного заходу «Благословення України» в Софії Київській за участю Президента України і Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Вже стало доброю традицією, коли щорічне відзначення Незалежності України розпочинається молитовним заходом «Благословення України», який організовує та проводить Всеукраїнська Ради Церков і релігійних організацій у співпраці та співучасті з Главою Української Держави. Цьогорічне ювілейне відзначення нашої Незалежності ставить перед нами особливі вимоги щодо вшанування добрих традицій нашого народу – як древніх так і новітніх, яким, безумовно, і є наш щорічний молитовний захід в сам День Незалежності в Софії Київській. Від імені Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій Блаженніший Святослав звернувся до Президента України, й цього, ювілейного року, долучитись до організації та особистої участі в молитовному заході «Благословення України» в Софії Київській, на що й була позитивна відповідь.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

25 травня В Україну прибули представники різних релігій, щоб виявити солідарність з українським народом
25 травня Глава УГКЦ у 91-й день війни: «В Україні діється кричущий злочин – російські окупанти ведуть політику вилюднення України»
25 травня Митрополит Володимир Війтишин освятив ще одну карету швидкої допомоги
25 травня Глава УГКЦ у Вишгороді очолить Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди XVI паломництва до Вишгородської Богородиці
24 травня «Злочини російської армії в Україні – це геноцид нашого народу», – Глава УГКЦ на конференції в Мілані
24 травня Владика Степан Сус подякував єпископату Словаччини за молитву, солідарність і підтримку українського народу
24 травня В паломницькому місці Угорщини молилися за Україну
24 травня Архиєпископ словацької Трнави до голови ПМВ: «Радію, що українська громада росте»