ПРЯМИЙ ЕФІР з Блаженнішим Святославом | Про сучасних захисників Незалежності України

20 вересня 2021

Війна на Сході триває! І щодня ми завдячуємо своїм мирним життям їм - нашим воїнам. Українська греко-католицька Церква підтримує військових і на передовій, і тут, у мирному житті. А що ще кожен із нас, на своєму місці, може зробити для ветеранів українсько-російської війни? Чого вони від нас, суспільства, від держави, Церкви чекають? Обговорімо це разом!

20 вересня, о 16:00, запрошуємо вас на прямий ефір із Блаженнішим Святославом, Главою УГКЦ. Гість ефіру - Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Говоримо про зміни в українському війську, про соціальну адаптацію ветеранів АТО, проблеми, з якими стикаються вони після повернення із зони бойових дій, та шляхи їх вирішення. А також про співпрацю міністерства, ветеранів та УГКЦ. Ви також зможете адресувати свої запитання гостям нашої програми, написавши їх у коментарях під цим постом або ж поставивши особисто під час ефіру! Для цього потрібно лише доєднатися до нашої розмови за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us/j/88510691882. Відкривайте Мудрість Церкви разом із нами!

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/

Новини УГКЦ

25 травня В Україну прибули представники різних релігій, щоб виявити солідарність з українським народом
25 травня Глава УГКЦ у 91-й день війни: «В Україні діється кричущий злочин – російські окупанти ведуть політику вилюднення України»
25 травня Митрополит Володимир Війтишин освятив ще одну карету швидкої допомоги
25 травня Глава УГКЦ у Вишгороді очолить Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди XVI паломництва до Вишгородської Богородиці
24 травня «Злочини російської армії в Україні – це геноцид нашого народу», – Глава УГКЦ на конференції в Мілані
24 травня Владика Степан Сус подякував єпископату Словаччини за молитву, солідарність і підтримку українського народу
24 травня В паломницькому місці Угорщини молилися за Україну
24 травня Архиєпископ словацької Трнави до голови ПМВ: «Радію, що українська громада росте»