Недільна проповідь Блаженішого Святослава

7 лютого 2016

«Спитаємо себе сьогодні: для чого Церква засновує нові структури, відкриває нові парафії, будує нові храми, засновує нові єпископські осідки? І відповідь на це питання є лише одна. Тому що Церква продовжує рух Бога і Його любові до людини. Бог хоче бути близько сьогодні до кожного з нас. Отой рух зближення Бога до людини, можливість отримати Боже милосердя через Сповідь, Святе Причастя, можливість живого спілкування зі священнослужителем, зокрема єпископом, і рухає Церкву в її пастирській турботі про спасіння людських душ».

Недільна проповідь Блаженішого Святослава у Катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці у м. Хмельницькому (7 лютого 2016 року).

Новини УГКЦ

14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»
13 квітня У Стрию похоронили п. Віру Шевчук, маму Глави УГКЦ
13 квітня Слово Блаженнішого Святослава на похороні матері