Будування справедливого миру: роль Церкви та громадянського суспільства. 25.11.2021. День 1

25 листопада 2021

Міжнародна конференція "Будування справедливого миру: роль Церкви та громадянського суспільства" присвячена німецько-польському примиренню та досвіду, який можна перейняти для сучасної України. Подія організована Комісією Української Греко-Католицької Церкви з міжрелігійних та міжконфесійних відносин спільно з Інститутом екуменічних студій Українського католицького університету, за підтримки фундації “Renovabis” та у партнерстві з Фондом Конрада Аденауера в Україні.

 25-26 листопада 2021 року, Львів. Робочі мови: українська, німецька, польська

 25 листопада, програма:

Відкриття конференції
16.00 – Вітальне слово.   Модератор – о. д-р Ігор ШАБАН, голова Комісії УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин, Київ 16.30 – о. проф. Зигфрид ГЛЕЗЕР, завідувач кафедри Східних Церков Опольського університету, радник Екуменічної Комісії Римсько-Католицької Конференції Єпископату Польщі, Ополє
17.00 – д-р Йорг ЛУЕР, голова Комісії Справедливість та Мир, представник Римсько-Католицької Конференції Єпископату Німеччини, керівник Фонду ім. Максиміліана Кольбе, Берлін 
17.30 – Дискусія

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни