Молитва СДМ. Дубно

Запрошуємо молодь на всецерковну ініціативу «Молитва СДМ», якою молодь усієї нашої Церкви готується до Світового Дня Молоді в Лісабоні у 2023 році.

23 лютого 2022 року ініціатива «Молитва СДМ» відбудеться в Храмі Вознесіння Господнього у м. Дубно. Молитва реалізовується з благословення Екзарха Луцького Кир Йосафата (Говери) та в співпраці з Молодіжною Комісією Луцького Екзархату УГКЦ.

В рамках Ініціативи "Молитва СДМ" Патріарша Комісія у справах Молоді у співпраці з єпархіяльними молодіжними комісіями, планують щомісячну молитву в різних Єпархіях та відпустових Центрах нашої УГКЦ.

Метою проєкту є намір створення духовної річної формації для молоді в усій УГКЦ тематики якої висвітлюватимуть основні ідеї закладені в Молодіжний Катехизм УГКЦ "Ми йдемо з Христом". Реалізація цього проєкту, покликана відновити на місцях щомісячну молитву за молодь і з молоддю, що свого часу була запропонована як ініціатива в рамках творення Єдиного Молодіжного Простору в УГКЦ, а також сприяти творенню молитовної єдності молоді УГКЦ на глобальному рівні.

Ще однією ідеєю закладену в цю молитву, є творення «синодальної церкви» у світлі Christus Vivit, та лучення з молоддю усього світу в рамках духовної формації та приготування до Світового Дня Молоді, у Лісабоні в 2023 році (саме тому молитовні ініціативи плаується проводити кожного 23 числа місяця).

Підтримати «Живе телебачення»


Дивіться також