Візит Архиєпископа Тімоті Броліо в Україну

30 грудня 2022

Архиєпископ Тімоті Броліо є Очільником військового ординаріату у Збройних силах США і президентом Конференції католицьких єпископів США. Впродовж останнього тижня 2022р. він перебував в Україні.

Візит солідарності та підтримки розпочався 27–28 грудня у Львові. Архиєпископ зустрівся з керівництвом Українського католицького університету, та відвідав гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла. Там він зустрівся з українськими військовими капеланами. Архиєпископ Тімоті Броліо співслужив під час Чину похорону трьох українських героїв, які загинули на війні. 29 грудня у день чергової масованої атаки росіян по Україні архиєпископ Тімоті Броліо перебував у Києві. У столиці його привітав отець і глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Глава УГКЦ показав архиєпископу Броліо Патріарший собор Воскресіння Христового і його підземелля, яке в перші дні повномасштабної війни служило укриттям для киян.

 Архиєпископ Броліо провів зустріч з керівниками служб військового капеланства Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби України, а також з представниками капеланських структур різних Церков і релігійних організацій.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

03 червня «Зелені свята мають бути також святом, а не судним днем, для всієї живої зеленої природи», — очільник Бюро УГКЦ з питань екології
02 червня У Київській архиєпархії реалізовують проєкт відбудови зруйнованого житла для постраждалих від війни
02 червня У Львові відкрили вулицю Патріарха Любомира Гузара
02 червня «Враховуючи популярність ЗСУ у світі, ми намагалися максимально представити Україну», — о. Ростислав Височан про військове паломництво до Люрду
02 червня Як звучить музика перемоги України? — Блаженніший Святослав та отець Паоло Асолан
01 червня Архиєпископ Ґінтарас Ґрушас до священників УГКЦ із 16 країн світу: «У вашому служінні ви є отцями в подвійному значенні»
01 червня В Івано-Франківську молилися за вбитих дітей у російсько-українській війні
31 травня Владика Йосиф Мілян у Вишневому освятив нижній храм парафії Святої Анни