Візит Архиєпископа Тімоті Броліо в Україну

30 грудня 2022

Архиєпископ Тімоті Броліо є Очільником військового ординаріату у Збройних силах США і президентом Конференції католицьких єпископів США. Впродовж останнього тижня 2022р. він перебував в Україні.

Візит солідарності та підтримки розпочався 27–28 грудня у Львові. Архиєпископ зустрівся з керівництвом Українського католицького університету, та відвідав гарнізонний храм Святих апостолів Петра і Павла. Там він зустрівся з українськими військовими капеланами. Архиєпископ Тімоті Броліо співслужив під час Чину похорону трьох українських героїв, які загинули на війні. 29 грудня у день чергової масованої атаки росіян по Україні архиєпископ Тімоті Броліо перебував у Києві. У столиці його привітав отець і глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Глава УГКЦ показав архиєпископу Броліо Патріарший собор Воскресіння Христового і його підземелля, яке в перші дні повномасштабної війни служило укриттям для киян.

 Архиєпископ Броліо провів зустріч з керівниками служб військового капеланства Збройних сил, Національної гвардії та Прикордонної служби України, а також з представниками капеланських структур різних Церков і релігійних організацій.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

04 лютого У Броварах відкрито пункт незламності «Добрий самарянин»
03 лютого Блаженніший Святослав одержав звання почесного професора Тернопільського медуніверситету: «Це не для мене, а для нашої Церкви»
03 лютого «Києво-галицька вісь української реальності стала визначальною для цивілізаційного вибору нашого народу», — Глава УГКЦ
03 лютого «Якщо монашество не підтримає ідеї єдності християн, вона буде майже неможливою для осягнення», — Глава УГКЦ
03 лютого Волонтерський простір DoBro ЦСК ЛА провів табір для дітей і сімей із деокупованих територій Півночі України
03 лютого У Тернополі круглим столом завершили ювілейний Рік патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого
02 лютого «Добрий самарянин»: перші пункти незламності в Донецькому екзархаті
02 лютого Глава УГКЦ у 344-й день війни: «Боже, поможи врятувати тих, хто сьогодні волає за порятунком у Краматорську»