В Івано-Франківську відбудеться прем’єра фільму «Ті, що вірні»

8 квітня 2016
В Івано-Франківську відбудеться прем’єра фільму «Ті, що вірні»

Презентація документальної стрічки «Ті, що вірні» містами Західної України триває. Команда «Живого телебачення», побувавши в Бучачі та Хмельницькому, вже завтра, 9 квітня, о 16.00 год. представить фільм про підпілля і легалізацію УГКЦ в кінотеатрі «Космос» в Івано-Франківську.

Показ стрічки викликав чимале зацікавлення серед медіа. Про прем’єру в рідному місті написали місцеві інтернет-видання, серед яких «Курс», «Галичина», «Правда», «0342.ua», «Межгорье», «MyInforms».

Після Івано-Франківська покази будуть:

10.04 (НД) — Львів: 13:00 — Львівський музей історії релігії (пл. Музейна, 1), 14:30 — храм Різдва Пресвятої Богородиці (проспект Червоної Калини, 70).

11.04 (ПН), 16:00 — Львів, Український католицький університет (вул. Свєнціцького, 17, конференц-зал (ауд. 416)

Також плануються покази в Стрию і Дрогобичі. Про час та місце попередимо згодом.

Новини УГКЦ

14 квітня «Основне завдання Церкви – молитися та навчати молитися», – Папа Франциск
14 квітня Кам’янсько-Подільська єпархія УГКЦ долучилася до Всеукраїнської акції «Посади дерево миру»
14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»