Проповідь Владики Богдана (Дзюраха) на свято Вознесіння Господнього

9 червня 2016

«Вознесіння Господа Ісуса означає, що Ісус Христос, Богочоловік, після Свого земного шляху увійшов в небесну славу. Бо вознестися на небо не означає піднестися над земною поверхнею, до метеорологічного неба, яке є над нами, але означає увійти в Божу славу, тому і сказано „у славі вознісся на небо“. Він ввійшов не в якісь атмосферні простори, але ввійшов у простори Божі, повернувся в Божу славу, якою Він втішався від віків, як Бог, як Божий Син рівний у славі з Отцем і Святим Духом».

Проповідь Владики Богдана (Дзюраха) в Патріаршому соборі Воскресіння Христового на свято Вознесіння Господнього (9 червня 2016 року). 

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни