Проповідь о. Андрія Нагірняка на Восьму неділю по Зісланні Святого Духа

14 серпня 2016

«Кожен з нас, зробивши сьогодні один крок в осягненні цілі, побачить як Бог робить дев’яносто дев’ять кроків на зустріч нам. Нехай сьогоднішнє Євангеліє заохотить кожного з нас не переставати робити малі кроки, не переставати робити малі зусилля, малі щоденні жертви, які, помножені на Божу благодать, ведуть до спасення».

Проповідь о. Андрія Нагірняка в Патріаршому соборі Воскресіння Христового на Восьму неділю по Зісланні Святого Духа (14 серпня 2016 року).

Новини УГКЦ

14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»
13 квітня У Стрию похоронили п. Віру Шевчук, маму Глави УГКЦ
13 квітня Слово Блаженнішого Святослава на похороні матері