Проповідь Блаженнішого Святослава в день відкриття Синоду Української греко-католицької церкви

4 вересня 2016

Проповідь Блаженнішого Святослава в день відкриття Синоду Української греко-католицької церкви:
«Не можна дар Божого милосердя і прощення затримати лише для себе. Бо тоді ми стаємо нездатні втримати Боже помилування. Дар стає обовязком. Милосердя, яке Господь проявляє до нас, стає життєвим завданням кожного віруючого християнина, тому що у своєму серці ви знаєте, що Господь Бог набагато більше простив мені, а я набагато більше завинив перед Богом, ніж будь-яка людина може завинити переді мною. Те, що Бог мені відпускає, є неспіввимірне з тим, що я маю простити і подарувати своєму ближньому»

Проповідь Блаженнішого Святослава у Архикатедральному соборі Святого Юра (4 вересня 2016 року).


Новини УГКЦ

14 квітня «Наша сторінка – це середовище не лише для молоді, яка вірить у Христа. Вона промовляє й до тих, хто Його ще не пізнав», – блогери в чорному
14 квітня «Бог і пандемія» – книжка про відповідь християн на коронавірусну кризу
14 квітня ВРЦіРО та Міндовкілля об’єднують зусилля для екологічного виховання українців
14 квітня Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ
13 квітня Блаженніший Святослав на похороні своєї мами Віри: «Хочу, щоб мій біль перетворився на проповідь християнської віри у воскреслого Христа»
13 квітня Владика Ярослав Приріз до Глави УГКЦ на похороні матері: «Сьогодні дякуємо Богові за ту, яка передавала Вам камертон богоспілкування»
13 квітня У Стрию похоронили п. Віру Шевчук, маму Глави УГКЦ
13 квітня Слово Блаженнішого Святослава на похороні матері