Зустріч священиків-місіонерів Божого милосердя відбулася у Львові.

23 листопада 2016

22 листопада, до Патріаршого дому у Львові, з’їхалися душпастирі з усіх єпархій України, які на початку року Милосердя отримали папське благословення для відпущення гріхів, навіть зарезервованих за Святішим Отцем.

Зустріч розпочалася Молебнем до Божого милосердя, який очолив владика Богдан (Дзюрах), голова оргкомітету Року Божого милосердя в УГКЦ. До священиків-місіонерів також звернувся Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

«Цим Молебнем до Божого милосердя ми дякуємо Богу за цей Надзвичайний рік Божого милосердя в нашій Церкві. Бо стільки добрих справ, стільки ран було загоєно, стільки надзвичайних виявів Божої любові до нас ми цього року досвідчили».

Предстоятель Церкви вручив отцям подячні патріарші грамоти за те, що «своєю жертовною працею впродовж Ювілейного року Божого милосердя активно долучалися до проведення реколекцій, місій, проповідей, уділювання Святого Таїнства Покаяння».

Зустріч продовжилася робочими засіданнями, на яких священики-місіонери з цілої України ділилися пережитим досвідом в Році Милосердя. Окрім цього було обговорено подальші кроки щодо продовження служіння по завершенні Ювілейного року.

Новини УГКЦ