Молодий священик Олександр Богомаз: від семінариста до душпастиря | Відкрита Церква

8 квітня 2017

У студії Живого телебачення о. Олександр Богомаз — перший священик серед семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Перехід з семінарійної лави у справжнє пастирське життя — у Олександра Богомаза відбувається за чітким розкладом. У будні дні — він ще семінарист, у вихідні — сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Мелітополі. Молодий священик працює з чоловіками парафії, яких об’єднав у спільноту Лицарів Колумба, а також дітьми. Позаду залишилась робота у школі та університеті, заняття бойовим мистецтвом Спас і пошуки Бога.

«Чи в Мелітополі, чи по селах, де я служу, я бачу людей спраглих до Бога. Я полюбив людей, які тут живуть. Я побачив, коли люди здобувають щось духовне — вони роблять величезні речі. Це дуже надихає і цим Бог показує, чому вин мене туди покликав», — розповів отець Олександр.

У розмові з гостем ми розпитали про шлях до семінарії та ті зміни, які переживає молода людина, коли стає душпастирем. Яким є сьогодні обличчя молодого душпастиря і чим живуть молоді греко-католицькі громади на Запоріжжі?


Новини УГКЦ

21 лютого "Герої не вмирають": Київська трьохсвятительська семінарія вшанувала пам'ять героїв Небесної сотні
21 лютого Постанови Сімдесят восьмої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
21 лютого «Мінімальна зарплата в Україні не може забезпечити гідного розвитку людської особи», – тези Глави УГКЦ про оплату праці
21 лютого «Суспільство зрозуміло, що Церква — це жива структура!» — релігійний журналіст Юліана Лавриш
21 лютого Львів’ян запрошують на відкриту лекцію про виклики міжрелігійного діалогу у XXI столітті
21 лютого “Треба йти до людей, які багато часу проводять в Інтернеті”, — о. Василь Германюк про своє служіння через Інстаграм
21 лютого Данину пам’яті Героям Небесної сотні віддали у Львові
21 лютого Владика Йосафат (Говера) здійснив канонічну візитацію парафії Святих апостолів Петра і Павла у Нововолинську