Молодий священик Олександр Богомаз: від семінариста до душпастиря | Відкрита Церква

У студії Живого телебачення о. Олександр Богомаз — перший священик серед семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Перехід з семінарійної лави у справжнє пастирське життя — у Олександра Богомаза відбувається за чітким розкладом. У будні дні — він ще семінарист, у вихідні — сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Мелітополі. Молодий священик працює з чоловіками парафії, яких об’єднав у спільноту Лицарів Колумба, а також дітьми. Позаду залишилась робота у школі та університеті, заняття бойовим мистецтвом Спас і пошуки Бога.

«Чи в Мелітополі, чи по селах, де я служу, я бачу людей спраглих до Бога. Я полюбив людей, які тут живуть. Я побачив, коли люди здобувають щось духовне — вони роблять величезні речі. Це дуже надихає і цим Бог показує, чому вин мене туди покликав», — розповів отець Олександр.

У розмові з гостем ми розпитали про шлях до семінарії та ті зміни, які переживає молода людина, коли стає душпастирем. Яким є сьогодні обличчя молодого душпастиря і чим живуть молоді греко-католицькі громади на Запоріжжі?