ВЕЛИКИЙ ПІСТ: особливий час, щоб пізнати Бога "Відкрита Церква"

11 березня 2021

Програма "Відкрита Церква", присвячена початку Великого Посту. Говоримо про духовні аспекти цього особливого часу з гостем - о. Лукою Михайловичем, ієромонахом студійського уставу, духівником Українського католицького університету. Чим і чому Великий Піст важливий для християн, що ми можемо пізнати завдяки йому? Як готуватися до Великого Посту і чого не варто робити? Ви також зможете адресувати свої запитання гостю нашої програми, написавши їх у коментарях під цим постом або ж поставивши особисто під час ефіру! Для цього потрібно лише доєднатися до нашої розмови за цим посиланням у zoom https://us02web.zoom.us /j/88510691882.

Підтримати «Живе телебачення» https://zhyve.tv/donate/ ​

Новини УГКЦ

29 червня У Львові для людей з вадами слуху створюють катехитичні відеоролики
29 червня Глава УГКЦ у 126-й день війни: «Нехай Дух Святий дозволить нам завдяки поміркованості бути добрими, мудрими господарями на рідній землі»
29 червня Папа Римський назвав «варварським» обстріл торгового центру в Кременчуку
29 червня Сто сорок українців, які вимушено покинули Україну через війну, взяли участь в інтенсивному курсі італійської мови в соборі Святої Софії в Римі
29 червня Біля парламенту Канади за мир в Україні молилися католики, православні, протестанти, юдеї та буддисти
28 червня Глава УГКЦ у 125-й день війни: «На обличчях захисників України споглядаємо Христову лагідність, які стали покірними аж до смерті»
28 червня Владика Микола Бичок звершив Архиєрейську Святу Літургію у місті Перт
28 червня Блаженніший Святослав висловив співчуття родичам загиблих і пораненим внаслідок ракетного удару по Кременчуку