Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 10-ліття Тернопільсько-Зборівської Митрополії

22 грудня 2021

У середу, 22 грудня, у свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, о 10:40, відбудеться пряма трансляція Архиєрейської Божественної Літургії з Тернополя, очолює Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Урочисті богослужіння відбудуться в Архикатедральному і митрополичому соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Розділити радість ювілейного торжества до Тернополя прибуде Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Вісвалдас Кулбокас.

Джерело трансляції - телеканал «Тернопіль1» (ПП «ТРО Тернопіль-Медіа»).

 Додамо, що саме цього дня, 22 грудня 2011 року Божого, у Архикатедрі Тернополя Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, увів на митрополичий престіл Тернополя владику Василія Семенюка. Під час Божественної Літургії, в якій взяли участь архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський Нунцій в Україні, архиєпископи і митрополити РКЦ, 25 архиєпископів, митрополитів та єпископів УГКЦ з України та закордону, представники православної церкви, було проголошено декрет про створення Тернопільсько-Зборівської митрополії.

Від того часу Тернопіль — митрополичий осідок, Тернопільсько-Зборівська єпархія отримала статус архиєпархії, владика Василій Семенюк носить титул архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського та опікується Тернопільсько-Зборівською архиєпархією, Бучацькою та Кам'янець-Подільською єпархіями.

Підтримати «Живе телебачення»


Новини УГКЦ

25 червня Глава УГКЦ у 122-й день війни: «У часи війни ціннішим за хліб і масло, за одяг і тепло є людська доброта»
25 червня Спільноти дружин священників Тернопільсько-Зборівської архиєпархії вперше взяли участь у прощі до Зарваниці
25 червня Молиться за Україну і мріє стати священником, щоб служити люблячому Господеві і людям. Історія чотирирічного Святославчика
24 червня У криворізькій парафії УГКЦ започаткували благодійну акцію «Нагодуй ближнього»
24 червня Глава УГКЦ у 121-й день війни: «Вміння бути терпеливими у нашій боротьбі може стати одним із видів перемоги над злом»
24 червня Проповідь у свято Пресвятої Євхаристії і в день освячення храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в Обухові
24 червня Єпископи Австрії засвідчили солідарність з Україною
24 червня Під час ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянки провести належне громадське обговорення