«Бог завжди мене просив робити те, чого я не вмів робити»

20 вересня 2022

«Бог завжди мене просив робити те, чого я не вмів робити», - о. Максим Рябуха, єпископ-номінант УГКЦ.

 Завжди там, де молодь, завжди там, де вірні.

Отець Максим Рябуха зі Салезіянського Згромадження УГКЦ 19 вересня отримав неочікувану звістку, – його номіновано на єпископа-помічника Донецького Екзархату УГКЦ. Така новина надійшла із Ватикану.

Ми запросили о. Максима у студію «Живого Телебачення» і першими дізналися про його радість, хвилювання та плани. У цьому «Живому інтерв’ю» краще познайомимось із єпископом-номінантом Максимом Рябухою. Дізнаємось про його дитинство, покликання, веселі життєві історії і навіть про улюблену музику й фільми. Щиро, цікаво, без прикрас почуємо про виклики, які чекають на майбутнього владику. А ще кожен із нас отримає кілька добрих порад, як сьогодні вистояти духовно і психологічно у нелегкі часи війни.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ

01 серпня УВАГА! Цей сайт більше не оновлюється
31 липня Глава УГКЦ у 158-й день війни: «Нехай Господь прийме з уст нашої Церкви псалми та моління за всіх тих, які особливо просять нашої молитви»
31 липня Папа Франциск: «Під час подорожі до Канади я не переставав молитися за український народ»
31 липня «Сила, яка походить із вірності Христові, є стержнем, який ніхто не може зламати», – Блаженніший Святослав
30 липня Глава УГКЦ у 157-й день війни: «В ім’я Боже ми засуджуємо звірства в Оленівці і світ повинен це засудити як особливий вияв дикості й жорстокості»
30 липня Владика Богдан Дзюрах: «Хочемо бути носіями надії, закоріненої у вірі у воскресіння Христа, яка відкриває вже в цьому світі перспективу вічного життя»
29 липня У Вінниці відбулася школа для вівтарників
29 липня «Боже, почуй наш плач і поспіши нам на допомогу і порятунок!», – Глава УГКЦ у 156-й день війни