4 кл, 21-й урок. Благовіщення Пречистої Богородиці. Катехитична школа

1 квітня 2023

У суботу, 1 квітня 16:00, розпочнеться 21-й урок Катехитичної онлайн-школи ПРОМІНЬ СВІТЛА, Я мандрую стежками Ісуса Христа. Тема уроку: "Благовіщення Пречистої Богородиці".

  • ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НАВЧАННЯ? Навчання відбуватиметься через ZOOM. Катехитами будуть: черниці Згромадження сестер Пресвятої Родини с. Тереза Васуля; бр. Нестор Височанський, бр. Тарас Гардигура, бр. Руслан Бетенко які навчаються у Київській Трьохсвятительській Духовній Семінарії.
  • ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧНЕМ ШКОЛИ? У перший клас школи набираємо 50 дітей, віком 8–9 років, які вже отримали Таїнство Хрещення. Через ZOOM вони братимуть безпосередню участь в уроках і матимуть можливість вести живий діалог з катехитками. По завершенні навчання ці діти будуть допущені до іспитів і отримають відповідні сертифікати.
  • ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ БУТИ ЗАРАХОВАНИМ ДО 1 КЛАСУ ОНЛАЙН-ШКОЛИ? Для цього потрібно батькам дитини до 30 вересня (включно) заповнити та підписати спеціальну анкету (https://surveyheart.com/form/632 d7 cc54 edd613 feddb39 af). Важливо, щоб дитина, яка претендує навчатися в нашій онлайн-школі, особисто цього бажала, брала участь в усіх уроках та була готовою виконувати домашні завдання.
  • ДОВІДКА Онлайн-школа — це спільний проєкт «Живого телебачення» та Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ. Від 13 травня до 8 серпня 2020 року тривав «перший навчальний рік». Навчалися сто дітей з України, Бельгії, Німеччини, США, Канади, Казахстану, Мексики. Відеозаписи уроків можна переглянути на каналі «Живого телебачення» у YouTube. 8 серпня у прямому ефірі «Живого ТБ» Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вперше вручив сертифікати дітям Катехитичної онлайн-школи «Промінь світла». «Уперше в історії нашої Церкви ми засвідчуємо, що така програма могла не тільки успішно відбутися, але й принесла свої плоди», — сказав тоді Предстоятель УГКЦ.

Підтримати «Живе телебачення»

Новини УГКЦ